جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

ناکامی ورزشکار زن آمریکایی به چالش کشیدن حجاب در ایران

  به گزارش «شيعه نيوز»، از روزی که فدراسیون جهانی شطرنج میزبانی رقابت های جهانی 2017 را به ایران داد، یک شطرنج باز آمریکایی که گفته می شود لابی صهیونیستی از او حمایت مالی می کند، تلاش کرد جلوی سفر بانوان شطرنج باز به ایران را بگیرد.

  او مدعی شد خودش و سایر شطرنجبازان زن حاضر نیستند برای حضور در رقابت های جهانی به تهران سفر کنند و حجاب داشته باشند و میزبانی باید از ایران گرفته شود.

  یک خبرنگارنمای خودفروخته خارج نشین به نام "مسیح علی نژاد" هم از این اعتراض شطرنج باز امریکایی حمایت کرد و به خیال خود کمپین نه به حجاب اجباری را توسعه داد و شطرنج باز آمریکایی را شیر کرد در سایت فدراسیون جهانی شطرنج موضوع را مطرح و یارکشی کند.

  با گذشت دو هفته از این حرکت، حتی یک بانوی شطرنج باز هم از این آمریکایی حمایت نکرد و همه شطرنج بازان زن مطرح دنیا گفتند به هر کشوری می رویم باید به قوانین و فرهنگ آن کشور احترام بگذاریم و یک روسری سر کردن چیزی نیست که به خاطرش رقابت های جهانی را تحریم کنیم یا بخواهیم میزبانی از ایران گرفته شود.

  جالب است بدانید شطرنج باز امریکایی دیشب اعتراف کرد تلاش او به شکست منجر شده چون حتی یک شطرنج باز زن خارجی هم از او حمایت نکرده و همه می خواهد روسری سر کنند و به ایران بروند.

  علی نژاد خبرنگار ایرانی خودفروخته هم هیچ کمکی به این دست نشانده صهیونیست ها نکرد.


  این مطلب تا کنون 30 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ دوشنبه 12 مهر 1395
  منبع
  برچسب ها : شطرنج ,جهانی ,حمایت ,آمریکایی ,حجاب ,رقابت ,ایران گرفته ,جهانی شطرنج ,فدراسیون جهانی ,فدراسیون جهانی شطرنج ,
  ناکامی ورزشکار زن آمریکایی به چالش کشیدن حجاب در ایران

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز یکشنبه 3 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر